Bez kategorii wylizany  

Miska Gastro Bowls PURO Hotel

zdjęcie z FB Miska Gastro Bowls 

Nowo otwarty hotel PURO znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, usytuowany przy ulicy Ogrodowej, naprzeciwko odnowionego Pałacu Poznańskich, oraz obok Manufaktury. 
Hotele sieci PURO charakteryzują się ciekawym designem, wnętrze hotelu jest przemyślane spójne. Hotel PURO Łódź został zaprojektowany przez biuro architektoniczne ASW, a wnętrza przez studio Superfutures.


detale, kolory piękne wnętrza


W hotelu Puro znajduje się też kameralne Kino “Paradiso”, które może być jednocześnie salą konferencyjną, z niepowtarzalnym widokiem na Łódź. 

Najbardziej mnie cieszy, że Łódź zdobyła kolejną dobrą restauracje, a w naszym mieście zdecydowanie ich brakuje, miłośnicy smaków orientu z pewnością ucieszą się z tego otwarcia.

Hotelowa restaurację raczej kojarzą mi się, ze sztywnym nie dopracowanym menu, z wystrojem bez wyrazu i wysokim rachunkiem

Miska Gastro Bowls serwuje dania ze wszystkich zakątków świata. Każde danie serwowane jest w bowlu inspirowanym kuchnią orientalną. 
Podczas powitalnej kolacji przygotowanej przez Szefa kuchni Marcina Małeckiego, miałam okazje spóbować kilku dań z Miski, niestety zdjęcia nie pozwolą Wam poczuć smaku, ale zobaczcie jak pięknie prezentują się dania z Miski.

co zjemy w Misce w stałym menu? 

Menu jest krótkie i przemyślane, dania brzmią ciekawie i zapowiadają się bardzo dobrze, większość dań serwowana jest w miskach, znajdziemy w nich m.in miskę sałat z kalarepa//szpinak//tuńczyk//kapary//jajko// zielona fasola// sos z limonki// chili 28 zł
albo tatar wołowy//marynowana papryka //por// ser feta 34 zł, znajdziemy tu też ravioli z selera i parmezanu z aromatycznym rosołem z kaczki i tajską bazylią 31 zł, na większy głód restauracja proponuje Big Bowls m.in. z piersią z kaczki z ziarnami kolendry i pieprz syczuańskim z orientalnym pak choi 62 zł, jest też coś dla fanów azjatyckich burgerów, bao burgerg z szarpaną wieprzowiną, kapustą z jabłkiem i orzechami nerkowca z kolendrą 31 zł. Na deser zjemy słodką miskę zatem np. parfait z sezamem i słonym karmelem z sorbetem z opuncji figowej 23 zł.MISKA Gastro Bowls
Hotel PURO  (parter)
ul. Ogrodowa 16
czynna 9:00 – 23:00
tel. 42 715 90 40